• Product Image

Štítky: optický výkon, optické power meter, optický svetelný zdroj, Lacné optického výkonu, Vysoko Kvalitné optické power meter, Čína optický svetelný zdroj Dodávateľov.

FHM2A02 Optický Multimeter Optického Výkonu Meter+Optický Svetelný Zdroj 1310/1490/1550nm

Popis:

Na FHM série optické straty test nastavenie kombinuje power meter a tri - vlnová dĺžka laserového zdroja,pre optické vlákna siete inštalácia a údržba. S veľkou kapacitou údajov, skladovanie, je to veľmi výhodné pre oblasti testovania a prenos výsledkov testu k PC cez USB rozhranie.

Funkcie: Tri vlnové dĺžky (1310nm ,1490nm a 1550nm) spojiť v jeden port; výstup laserový zdroj stajne na -5dBm; Laserový zdroj dodávky CW a zmenia 270Hz, 1KHz, 2KHz výstup; Laserový zdroj vysiela vlnová dĺžka uznanie kód; Optické napájania zobrazí lineárnosť a logaritmickej optického výkonu hodnôt; Automatické radenie merania v optickej power meter; Automatické vlnová dĺžka uznanie a radenie do meria vlnová dĺžka v optického výkonu meter; Skladovanie 999 súpravy testovaných dát v optického výkonu meter; podsvietenie Displeja; Nabíjateľné batérie; LCD displayer zásob; Auto-off na nízke napätie, Automat. vypnutie po 10-min bez operácie(štandardne); Displej kapacita batérie, Automatické odstavenie nabíjania Aplikácie: Vysielač optické merania výkonu( dBm) a W) Fiber-link loss testovanie (dB) Componet/ vloženia Obvodu strata testovanie( dB) Vlákno indentifications s 270 Hz, 1 KHz, 2 KHz, signály Vlákniny intallation a údržba aplikácií FTTx: testovanie pasívne optické siete.

Úvod Kľúčových Panely:

Špecifikácie: FHM2A02 FHM2B02 Optického Výkonu Meter Kalibrácia vlnovej dĺžky(nm) 850/1300/1310/1490/1550/1625 Konektor FC, Zameniteľné/SC/ST za POČÍTAČOM ukladanie Dát(položky) 999 Ref.Hodnota Áno zobrazovacie jednotky dB/dBm/mW/uW presnosť zobrazovania(dB) 0.01 Presnosť ±5%±1nW Vlnová dĺžka uznanie FHM2A02: príkon≥-40dBm , FHM2B02: príkon≥-20dBm Tón detekcie 270Hz/1KHz/2KHz(príkon≥-40dBm ) Merací rozsah(dBm) -70 až +10 -50 až +26 Optické Laserový Zdroj Výstupná vlnová dĺžka(nm) 1310/1490/1550 Konektor FC, Zameniteľné/SC/ST pre PC Moduláciu frekvencie 270/1K/2K Hz Výstupný výkon -5dBm±0.5 dB Stability dlhodobých(1h) ±[email protected]/1550nm ; ±[email protected] Stabilita krátkodobé(15min) ±[email protected]/1550nm ; ±[email protected] Vlnová dĺžka rozpoznávanie kód Áno Všeobecné parametre Automatické vypnutie √ Napájanie 2 ks *NiHM 1.2 V,2000mAh;AC/DC Adaptér PC rozhranie USB výdrž Batérie >100Hours(laser vypnutý) Skladovacia teplota -20°C~+70°C Prevádzková teplota -10°C~+50°C Relatívna vlhkosť Rozmer(mm) 168L×76W×43H Hmotnosť(G) 310

Poznámka: Rechargable Batérie nie sú súčasťou pre bezpečnosť. Ak potrebujete FHM2B02 ,pls zanechať odkaz , alebo predvolené FHM2A02.

PLATBY

1. Akceptujeme platby cez Viazaný, Western Union a T/T. najlepší spôsob, ako je priame platby on-line,môžete vybrať sami. Ak chcete použiť iné platobné podmienky, dajte nám prosím vedieť predtým, keď ste objednávku.

2. Plná platba musí byť uskutočnená do 7 dní po uvedení vašej objednávky, alebo objednávky bude neplatný alebo zrušený v systéme.

3. Uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné informácie, ako sú kontaktné osoby, adresa, psč a telefónne číslo pri vyplnení kupujúceho informácie.

ZÁSIELKY

1. Zašleme tovar do 5 pracovných dní po úplnom zaplatení bola potvrdená.

2. Môžeme poskytnúť medzinárodných prepravných služieb a dopĺňa takto:

Čína Príspevok Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Predvolený spôsob je tým, že Čína príspevok air mail a HK post air mail.

3. Kupujúci je zodpovedný za insurrance, problémy a poškodenia, ktoré spôsobil v prepravných služieb, ako sú nehody, oneskorené alebo iné problémy. Okrem toho, sme nie je zodpovedná za akúkoľvek cla alebo dovozu dane, tieto poplatky nie sú zahrnuté v položke cena a prepravné náklady.

ZÁRUKA A ZÁRUK

1. Všetky výrobky sú kontrolované a testované pred zásielky. ak nie ste spokojní s tovarom, si môžete vymieňať položky do 7 dní a musíte nás kontaktovať do 24 hodín po prijatí položky.

2. Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping.

3. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo. Man-made chyby nie sú zaručené, ako sú rozbité, poškriabaný a tak ďalej.

4. Pre všetky položky, prosím, použite EMS alebo miestneho príspevok pri poslať späť

Spätná VÄZBA

1. Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky.

2. Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minútu, ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás.

3. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie.

Typ Jednotky kus
Veľkosť Balenia 23cm x 20cm x 10cm (9.06in x 7.87in x 3.94in)
Hmotnosť Balenia 1.0kg (2.20lb.)
Názov Značky Grandway
Číslo Modelu FHM2A02
Vlnové dĺžky(OLS Modul) 1310nm/1490/1550nm
Ukladanie dát 999 položiek
Rozsah merania(OPM Modul) -70~+10dBm
Kalibrovaný Vlnových dĺžkach(OPM Modul) 850/1300/1310/1490/1550/1625

Napísať recenziu

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Grandway FHM2A02 Optický Multimeter Optického Výkonu Meter+Optický Svetelný Zdroj 1310/1490/1550nm

€226.66


Špecifikácia


Súvisiace produkty

Výpredaj
Telekomunikačné RY3200A -70~+3dBm Prenosné Optické Tester Optické Power Meter
Telekomunikačné RY3200A -70~+3dBm Prenosné Optické Tester Optické Power Meter Vitajte v našom obchode Náš Cieľ: Vysoká Kvalita , Najlepšie Služby ,Rýchle Reagovať Vitajte v Číne trhu,môžete priamo kúpiť tovar z Číny.Som rád, že ste prejavili záujem o naše položky,sme profesionálny
€20.61
Výpredaj
FTTH Optického vlákna Tool Kit RY-3200 Vysokú presnosť optického výkonu meter FC / SC konektor + 1mw Vizuálne Poruchy Locator Kábel Tester
FTTH Optického vlákna Tool Kit RY-3200 Vysokú presnosť optického výkonu meter FC / SC konektor + 1mw Vizuálne Poruchy Locator Kábel Tester RY3200 Série Prenosné Optické Power Meter je Švajčiarska výskum spoločnosti pre optické siete, inštalácia, kontrola a údržba charakteristiky návrh a vývoj nového produktu,
€24.27
Výpredaj
1pair Rýchly dual-fiber multi-mode fiber vysielač HTB-1100 2 KM 10/100Mbps RJ45 multimode optické vysielač, prevodník
Parametre výrobku: Prevádza 100Base-FX optických médií na 10/100Base-TX twisted pair médií. Súlad s 10/100Base-TX a 100Base-FX. Súlad s IEEE 802.3 u Ethernet štandard Duplexný režim: plná alebo polovičný duplex režim. Vlákno typ: 850nm multi-režim dual vlákna (RX/TX) Rýchlosť
€19.58
Výpredaj
Hot Predaj Prenosné LCD Bezdrôtová Sieť Tester Meter a LAN Telefónny Kábel Tester + Merač S LCD Displejom RJ45
Hlavnou funkciou vlastnosti: Pripojenie skúška môže byť vykonané, jeden kábel A môže odhaliť 5E, 6E koaxiálny kábel a telefónna linka elektroinštalácie chyba, otvorený okruh,skrat, vrátane: krížové spojenie, spätné spojenia a série rany Lokalizácia a pripojenia / pripojenie chyba. A meranie
€19.24
Výpredaj
Doprava zadarmo 10pcs SC-SC 3meters 3.0 mm Pigtail Optický Jumper Káble FTTH Singlemode Single-Core Connecting Nástroje KELUSHI
Doprava zadarmo 10pcs SC-SC 3meters 3.0 mm Pigtail Optický Jumper Káble FTTH Singlemode Single-Core Connecting Nástroje KELUSHI Funkcie: ---Nízka vkladanie a späť reflexie a strát ---Dobré vymeniteľnosti ---Dobrá odolnosť ---Vysoká teplotná stabilita ---Štandard: Telcordia GR-326-CORE Aplikácie: CATV; Aktívne zariadenie
€13.43
Výpredaj
8 portov 10/100Mbps Nespravovaná Prepínač DIN lištu Namontovať Priemyselný Ethernet Switch RJ45 konektor
8 portov 10/100M Nespravovaná DIN lištu Namontovať Priemyselný Ethernet Switch RJ45 konektor Rozmery Fotografie Produktov DIN lištu Montáž
€117.44
Výpredaj
Doprava zadarmo FTTH 12 Jadrami Ukončenie Box Optický FTTH Box Optický Distribučný Box s 12pcs Adaptér a Vrkôčiky
Doprava zadarmo FTTH 12 Jadrami Ukončenie Box Optický FTTH Box Optický Distribučný Box s 12pcs Adaptér a Vrkôčiky Vlastnosti materiálu sú inžinierske plastu vysokej kvality, a to môže byť použité na vnútorné,vonkajšie. Robustné a spoľahlivé štruktúry. Je to uplatniteľné pre montáž na stenu a stĺp namontované.
€12.36
Výpredaj
Doprava zadarmo 1x8 LGX Box Kazeta Karty Vloženie SC/APC PLC splitter Modul 1:8 8 Portov Optických PLC Splitter
Doprava zadarmo 1x8 LGX Box Kazeta Karty Vloženie SC/APC PLC splitter Modul 1:8 8 Portov Optických PLC Splitter Funkcie *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká Spoľahlivosť *Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé strata *Vysoká kanál počíta *Vynikajúce ekologickú
€14.83
Výpredaj
KELUSHI 10mW pero štýl Vizuálne Poruchy Locator Fiber Tester Detektor FC Samec na LC Žena Adaptér Pre LC/SC/ST/FC Konektor Kábla
Funkcie: - MQW LD optický zdroj - Prevádzkový režim: CW a GLINT - FC, SC, ST,LC Všeobecné rozhranie - Dlho inšpekcie vzdialenosť - Stabilný výkon - Robustný a trvanlivý shellu - Pero dezén, vhodné pre použitie a vykonávať Funkcia: - Vyhľadajte vlákniny
€15.74
Výpredaj
5 párov/veľa Doprava Zadarmo WDM/BIDI SFP Modul Optických Vlákien 1,25 G BiDi SFP Vysielač s jedným LC Konektor 20 km
Popis Produktu Jednovláknová WDM SFP Modul 1,25 G BiDi SFP Vysielač 20 km dosiahnuť SC alebo LC Konektor Rýchlosť prenosu dát: 1.25 Gb/s Vzdialenosť 20 km Simplex LC optické prijateľné Typ:Tx1310nm /Rx1490nm a Tx1490nm /Rx1310nm B .Typ: Tx1310nm /Rx1550nm a Tx1550nm /Rx1310nm C
€116.21
Výpredaj
10pcs 210ml Fľašu Alkoholu nepriepustných - Optické Vlákna FTTH
Tento Alkohol Fľaša je použitá na nejaký alkohol. Alkohol je prchavé chemické, tak môžete použiť tento fľaša na tesnenie skladovanie. Pozor: Tento alkohol fľaša je len fľaše, č vrátane alkoholu. Alkohol je nebezpečný materiál, ktorý nie je povolené na nákladné. Takže, prosím, DONOT urobiť rovnakú chybu. Operácia
€21.43
Výpredaj
Šesť Motorov, SAT-17S Automatický Inteligentný Optického Vlákna Fusion Splicer FTTH (Fiber Zvárací Stroj životnosť záruka zdarma
Upozornenie:poskytujeme doživotnú bezplatnú záručnú pre každého zákazníka sme váš najlepší výber Špecifikácia ♦ Cenovo najdostupnejšie plne funkčnú produktivity nástroj pre váš FTTx projektov. ♦ Jedným z kľúčových automatické spájanie uložiť spájať kroky ♦ 9S spojov a
€1 068.18